Jak to działa

 1. Kup podręcznik do nauki języka hiszpańskiego – Arcoíris  + utwórz konto w naszym serwisie i dokonaj opłaty aktywacyjnej (29, 00 zł)
  (jeśli posiadasz naszą książkę dokonaj tylko opłaty aktywacyjnej)
  W książce Arcoíris znajdziesz materiały do nauki (artykuły, dialogi, ćwiczenia, tabelki z gramatyką, ścieżki dźwiękowe) po hiszpańsku, których rozwinięcie do samodzielnej nauki zawarte jest w kolejnych mini lekcjach.Mini lekcje stanowią pomoc dla osób uczących się języka hiszpańskiego  samodzielnie albowiem zawierają  tłumaczenie większości tekstów, ćwiczeń, pytań na język  polski oraz wytłumaczoną po polsku gramatykę.
 2. Po odnotowaniu wpłaty Twoje konto zostanie w pełni aktywowane. Otrzymasz swój login oraz hasło dzięki którym skorzystasz z mniniLekcji gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 3. Dostępne poziomy
  A1 – 55 mini lekcji (nauka języka hiszpańskiego od podstaw do czasu teraźniejszego ciągłego)
  A2 – 40 mini lekcji (nauka jezyka hiszpańskiego – czas przyszły prosty, 3 czasy przeszłe)
 4. Dodatkowo korzystaj z zeszytu ćwiczeń online który umożliwia podsumowanie  Twoich postępów w nauce.
 5. Raz na jakiś czas lub kiedy masz wątpliwości możesz sobie wykupić lekcję języka hiszpańskiego z wyszkolonymi z naszej metody lektorami przez Skype, aby sprawdzić swoje postępy – w tym celu skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta biuro@przystanekedu.pl lub pod numerem telefonu: 71 789 64 15.

Aktywuj konto